aboutus

SPUPPS LIMITED

companyPics.title
1
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azji wschodniej
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: KAPPAPET
Ilość pracowników: 100~300
Coroczne wyprzedaże: 8,000,000-15,000,000
Rok założenia: 2013
pc Export: 90% - 100%
O nas
Wprowadzenie

KAPPAPET produkuje produkty dla zwierząt domowych i zapewnia wyjątkową obsługę klienta od 2013 roku. Kappapet, będący własnością dwóch miłośników zwierząt domowych, jest liderem w branży dzięki innowacyjnym, wysokiej jakości produktom dla zwierząt domowych, którym ufają ludzie, których kochają.

Lider jakości w branży dla zwierząt domowych

W Kappapet kochamy zwierzęta i wierzymy, że dzięki nim jesteśmy lepszymi ludźmi. Z dumą produkujemy szeroką gamę kołnierzy, smyczy i uprzęży w Shenzhen w Chinach. Dotyczy to ręcznie wykonanej skóry i większości naszych produktów nylonowych. Fabryka KAPPAPET posiada certyfikat ISO9000 i BSCI wydany przez zewnętrzny nadzór jakości, taki jak SGS. Mamy również 5 kompletnych i ścisłych procesów kontroli produkcji produktu, takich jak IQC (Kontrola jakości przychodząca) ---- IPQC (Jakość w trakcie procesu) ---- OQC (Kontrola jakości wychodzącej) ------ OQA (Outgoing Quality Assurance), aby zapewnić wysoką jakość i terminowość dostaw produktów.

Najnowocześniejsze innowacje i wzornictwo

Mamy ponad 30 projektantów, jedna trzecia z nich ma doświadczenie w studiowaniu i pracy za granicą, więc mamy wystarczającą zdolność do pełnego zrozumienia konsumentów z Europy, Ameryki Północnej i Południowej, Australii itp.

Fabryka i obiekt

Dzisiejszy zakład produkcyjny ma prawie 45 000 metrów kwadratowych i z dumą oferujemy ponad 1000 jednostek SKU.

Korzystamy z najnowszych technologii, aby jak najlepiej dopasować się do naszych unikalnych procesów produkcyjnych, o wydajności produkcyjnej 10 000 sztuk dziennie. Nasze produkty dla zwierząt zostały sprzedane w ponad 100 krajach. Współpracowaliśmy ze znanymi markami Pet Products, takimi jak Petstock, Petbarn, Royal Canin, Hagen Group, Walmart itp.

Dostarczanie szybkiej usługi ------------- OSZCZĘDNOŚĆ CZASU OSZCZĘDNOŚĆ PIENIĘDZY

W 2020 roku będziemy mieli wiele lokalnych magazynów w Nowej Zelandii, Australii, Europie i USA, aby lepiej cię wspierać.

Nasz magazyn to Twój magazyn!

Jak zaoszczędzić czas?

Obecna sytuacja: Potrzebujesz co najmniej 2 miesięcy, aby otrzymać produkty (jeden miesiąc na produkcję, jeden miesiąc na wysyłkę i trochę czasu na odprawę celną itp.

Teraz: tylko kilka dni (od lokalnego magazynu do ciebie), koniec pracy.

Jak zaoszczędzić pieniądze?

Obecna sytuacja: Zawsze potrzebujesz miesięcznej wysyłki częściowej, która kosztuje znacznie więcej w odniesieniu do kosztów wysyłki, podatku, transportu, kosztów magazynu itp.

Teraz: Wszystkie koszty są pokrywane przez nas! Nasz magazyn to Twój magazyn! Oszczędzaj pieniądze, oszczędzaj czas!

Historia

Producent marki KAPPAPET został założony w 2013 roku przez Jasona Zhanga i Wendy Zhao.

Nasz pierwszy obiekt został zbudowany w 2013 roku i zatrudniał 80 osób.

W 2013 roku KAPPAPET Pet Products został uruchomiony za 100 000 $ w wiosce małej fabryki.

W roku 2016 firma powiększyła się o 45 000 metrów kwadratowych i zatrudniała 300 osób.

W roku 2016 powołaliśmy własny zespół badawczo-rozwojowy.

W 2018 r. Kupiłem wiele rodzajów maszyn z Japonii i zwiększyłem moce produkcyjne.

W roku 2019 zaczęliśmy mieć własne magazyny, które znajdują się w Nowej Zelandii, Australii, Europie i Stanach Zjednoczonych.

Usługa

Usługa OEM i ODM

Serwis OEM produktów dla psów --- Mamy naszych projektantów produktów dla zwierząt domowych i co roku wprowadzamy nowe produkty, mamy ponad 1000 SKU. Możesz sprzedawać nasze produkty pod własnymi markami.

--- Masz świetny pomysł na produkt, ale nie masz fabryki ani wystarczającej liczby projektantów lub inżynierów. Jak zrealizować swój pomysł? Dlaczego nas nie znajdziesz?

Mamy wystarczającą liczbę inżynierów, projektantów, maszyn, pełny łańcuch dostaw oraz wystarczającą moc produkcyjną.

Mamy również bardzo dojrzały system kontroli kosztów produkcji, co obniża koszty dzięki odpowiedzialnej jakości produktu.

Kontrola jakości

Mamy 5 kompletnych i rygorystycznych procesów kontroli produkcji produktu, takich jak IQC (przychodząca kontrola jakości) ---- IPQC (jakość w trakcie procesu) ---- OQC (wychodząca kontrola jakości) ------ OQA (wychodząca jakość Zapewnienie), aby zapewnić wysoką jakość i terminowość dostaw produktów.

Obsługa posprzedażna

Nasz zespół posprzedażny ma profesjonalną wiedzę na temat naszych produktów i może odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Nasz zespół posprzedażny może odpowiedzieć na czas w czasie pracy.

Szybka dostawa

5-7 dni na małe zamówienie; 15-30 dni na masową produkcję; Dostawa do magazynu lokalnego

Nasz zespół

Mamy dział badań i rozwoju, dział kontroli jakości, dział obsługi posprzedażnej, dział produkcji i dział sprzedaży, jako rozszerzenie naszej działalności. Chcemy, aby nasi pracownicy pracujący w naszej fabryce mogli uczynić swoją rodzinę lepszą, a także życzymy, aby byli zadowoleni, zwykle organizujemy niektóre działania, takie jak gry w koszykówkę, gry w badmintona itp.

Szczegóły kontaktu