aboutus
Linia produkcyjna

Mamy około ponad 200 sztuk różnych typów maszyn, 1/3 z nich jest importowana z Japonii, 1/3 z nich jest importowana z Niemiec, takich jak marka Brother, marki Pfaff.

OEM / ODM

Jako wiodący dostawca kompleksowych rozwiązań dla zwierząt domowych, KAPPAPET opracował udokumentowane projekty vape OEM i ODM z klientami i partnerami. Jego unikalne podejście zorientowane na proces i zorientowane na klienta obejmuje planowanie, weryfikację projektu, weryfikację produktu i wprowadzenie nowego produktu (NPI) po masową produkcję. W zależności od oryginalności i złożoności projektu i komercjalizacji produktu, KAPPAPET może ukończyć jeden projekt ODM trwający około 1-2 miesięcy, podczas gdy projekty OEM mogą być realizowane w dowolnym czasie od 10 dni.


To kompleksowe podejście odróżnia KAPPAPET od innych:

Otrzymano indywidualne zapytanie o produkt dla psa lub kota - Ocena wykonalności koncepcji - Inżynieria - Prototypowanie - Oprzyrządowanie - Produkcja próbna - Produkcja masowa - Dostawa

Jakie są zalety poszukiwania KAPPAPET jako partnera OEM / ODM?

  • KAPPAPET ma zindywidualizowane możliwości projektowe i produkcyjne na podstawie wyglądu lub wyglądu produktu dla psów lub kotów, materiałów i wykonania.
  • Ponieważ KAPPAPET umożliwia zintegrowany cykl życia OEM i ODM koncepcji produktu, pozyskiwania materiałów, testowania, produkcji, kontroli jakości, pakowania i produkcji masowej, klienci mogą korzystać z kompleksowej efektywności kosztowej i zapewnienia jakości.
  • Wspierany przez wiodącego w branży producenta, którego miesięczna produkcja wynosi 100 000 sztuk, KAPPAPET wyróżnia się na rynku pod względem kosztów i procedur kontroli jakości na wysokim poziomie.
  • Pełne wsparcie sprzedaży obejmuje elastyczne i spersonalizowane propozycje produktów, ocenę koncepcji, zarządzanie projektami i wsparcie posprzedażowe.

Proces zamówienia OEM / ODM:

I. Po omówieniu wizji OEM / ODM z jednym z naszych przedstawicieli handlowych, on lub ona sprawdzi, czy wszystkie twoje potrzeby i prośby zostaną spełnione.

II. Nasz zespół ekspertów ds. Sprzedaży jest gotowy przeprowadzić Cię przez proces tworzenia idealnego wizerunku. Od opracowania specyfikacji produktu po modyfikacje i niestandardowe opakowanie - KAPPAPET pomoże Ci na każdym etapie.

III. Oszacowanie / wycena zostanie wysłana do Ciebie jak najszybciej po omówieniu Twojej wizji z naszym oddanym przedstawicielem handlowym.

IV. Po potwierdzeniu wszystkich szczegółów przedstawiciel handlowy omówi ostateczny harmonogram, aby zrealizować wizję produktu.

V. Po otrzymaniu dzieła sztuki i oznakowania zostaną wyprodukowane i dostarczone próbki premium w celu weryfikacji zadowalającego produktu końcowego.

VI. Po zatwierdzeniu wszystkich próbek KAPPAPET rozpocznie fazę produkcji, a produkt końcowy zobaczysz jak najszybciej.

R & D

Każdego roku zespół badawczo-rozwojowy KAPPAPET projektuje i wprowadza na rynek wiele nowych produktów i wystaw Cat & Dog dla naszych klientów.

Posiadamy własne patenty na specjalne projekty i pomysły.

Szczegóły kontaktu